Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ I “pushtuar nga djalli” apo probleme të tjera? Ish-lojtari i Interit kryen veprime të çuditshme në mes të fushës

VIDEO/ I “pushtuar nga djalli” apo probleme të tjera?

Disa pamje të çuditshme janë duke qarkulluar në rrjetet sociale të trajnerit argjentinas të Atletico Madrid, Diego Simeone.

Teksa nuk dihet nëse këto pamje kanë ndodhur në Champions League ndeshjen e fundit apo të shtunën në La Liga, por shikohen qartë disa sjellje jo të zakonshme ish-lojtarit të Interit dhe Lazios.

Ai duket sikur është pushtuar nga forca të mbinatyrshme dhe bën disa veprime me kokë të frikshme.


Në rrjetet sociale komentet kanë qenë të shumta, nga ata që besojnë se Simeone është i pushtuar nga djajtë, e deri tek ata që mendojnë se ai konsumon drogë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore