Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ I pandalshëm! Uzuni dhuron SPEKTAKËL, me dopietë i jep fitoren Granadës

VIDEO/ I pandalshëm! Uzuni dhuron SPEKTAKËL, me dopietë i jep

Myro Uzuni është futbollisti më në formë i Kombëtares shqiptare. Ai realizoi dopietë ndaj Mirandes dhe i siguroi fitoren Granadës 2-0 dhe kreun e renditjes në Segunda Divizion.

Shqiptari, ndërkohë shkon në kuotën e 6 golave dhe mban kreun e golashënuesve në Segunda Divizion.

Një formë mjaft e mirë për të ku pritet t’i vijë në ndihmë Kombëtares shqiptare në sfidat e Ligës së Kombeve ndaj Izraelit dhe Islandës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore