Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Video/ Gafa e portierit në kampionatin shqiptar bëhet virale

Video/ Gafa e portierit në kampionatin shqiptar bëhet virale

Ndeshja e Kategorisë Superiore  ndërmjet Bylisit dhe Kastriotit ka përfunduar me shifrat 1-1. Një rezultat që i bën punë skuadrës së Krujës. Vetëm dy minuta loje janë kërkuar që Prodani të gjente golin e parë pas një aksioni të bukur të Kastriotit.

Por për të rikthyer baraspeshën ka menduar Hidi. Një gabim trashanik i portierit të krutanëve që ka kërkuar të driblojë Ntephen, por pa ia dalë dhe topi shkoi shkoi në rrjetë.

Bylisi ka qenë më kërkues për të gjetur fitoren, megjithëse nuk arritën dot ndaj Kastriotit që të merrnin më shumë se barazimi 1-1.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore