Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Futbollisti mëson në mes të ndeshjes se i vdiq nëna, shihni reagimin e tij

VIDEO/ Futbollisti mëson në mes të ndeshjes se i vdiq nëna,

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në kampionatin francez fundjavën që kaloi.

Lojtari i Montpellier në Ligue 1, Issiaga Sylla mësoi gjatë ndeshjes në fush se nëna e tij kishte ndërruar jetë. Sylla u ngushëllua nga shokët e skuadrës, të cilët u munduan t'i qëndronin pranë në një moment të vështirë si ky.

Megjithatë Sylla e mbylli ndeshjen deri në fund, e cila sa i përket aspektit sportiv Montpeiller e fitoi me shifrat 3-0.

Shembulli i forcës dhe profesionalizmit të Sylla në një moment të vështirë ka bërë jehonë në mediet botërore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore