Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

(VIDEO) Fergusonit i vjen turp nga Manchester United, legjenda e Liverpool ia plas së qeshuri. Salah çmend Ronaldon

(VIDEO) Fergusonit i vjen turp nga Manchester United, legjenda e Liverpool ia

FUTBOLL - Turpi vazhdon të jetë i dimensioneve më të mëdha në "Old Trafford". Manchester United tashmë është në mëshirën e fatit dhe të Liverpool, që ka shënuar edhe golin e pestë po me Salah (hat-trick për egjiptianin sonte), por në tribuna fytyra e legjendës Ferguson flet për gjithçka.

Ai tund kokën, duket totalisht i demoralizuar dhe gati i vjen turp se si u katandis skuadra e tij e dikurshme.

Ndërkohë, Dalglish është ai që qesh. Ish-legjenda e Liverpool po zbavitet sot në tribunën e “Old Trafford”…

United ka humbur plotësisht toruan, ndërsa Pogba ka dalë me të kuq. Ndëshkim pati edhe Ronaldo, i cili mori karton të verdhë.

Çfarë ndeshje!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore