Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Tifozët bëjnë të shtyhet ndeshja e Conference League

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Tifozët bëjnë të shtyhet

Ndeshja mes Nice dhe Koln, e vlefshme për Conference League është shtyrë. Shkak për këtë vendim është bërë një përplasje fizike mes dy tifozërive në Allianz Riviera (Nice).

Sipas asaj që shkruajnë mediet, kanë qenë tifozët gjermanë që kanë tentuar të parët të afrohen me lojtarin e 12-të të rivalëve, me situatën që më pas ka degraduar. Një person ka rënë nga tribuna, çka ka shkaktuar panik në stadium.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore