Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ “Eja në dhomë të bëjmë seks”, fitorja në botëror "sjell në qejf" 71-vjeçarin Van Gal

VIDEO/ “Eja në dhomë të bëjmë seks”,

Trajneri i Holandës, Luis Van Gal u shfaq tepër i lumtur pas triumfit 2-0 që “tulipanët” arritën në ndeshjen e parë ndaj Senegalit.

71-vjeçari, ditën e sotme  ka takuar edhe bashkëshorten e tij, e cila e ka vizituar në fushën stërvitore ku ai ishte duke punuar, teksa nuk kanë munguar dhe batutat epike.

Gjatë bisedës mes tyre, kreu i pankinës së Holandës bëri një kërkesë të papritur.

“Por a mund të vish në hotel. Në dhomën time. Për të bërë s***“, kanë qenë fjalët që ka thënë Luis Van Gali, që në fund janë shoqëruar me buzëqeshje nga të dy palët. Ky moment është bërë viral dhe ka bërë xhiron e të gjitha mediave. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore