Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Video/ Edy Reja përfundon në tokë, nervat e futbollistit të Uellsit e rrëzojnë me një dopio goditje

Video/ Edy Reja përfundon në tokë, nervat e futbollistit të

Ndeshjes së miqësores mes Uellsit dhe Shqipërisë i mungon golat, por jo incidentet.  Një video është shpërndarë në incidentin gjatë ndeshjes, e cila është bërë menjëherë virale.

Futbollisti i Uellsit, Norrington shtyn Manajn i cili rrëzon edhe trajnerin Reja në krah të fushës.

Më vonë pati të kuqezinjve dhe vetë trajnerit që ngrihet në këmbë dhe insiston derisa uellsiani ndëshkohet me të verdhë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore