Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / E tmerrshme, tifozi konsumon kokainë mbi kokën e shokut të tij gjatë ndeshjes?!

VIDEO / E tmerrshme, tifozi konsumon kokainë mbi kokën e shokut

Një çmenduri e vërtetë ka ardhur nga tifozët e West Ham. Në ndeshjen e tyre të fundit, mbështetësit e klubit anglez kanë shkuar larg me fantazinë.

Sipas një video që qarkullon në internet dhe po merr shumë shikime, kemi të bëjmë me skandal.

Një tifoz që konsumon pak nga “pluhuri i bardhë” në kokën e një tifozi tjetër. Mbi këtë ngjarje ka reaguar edhe vetë klubi. “Jemi të tmerruar nga përmbajtja e videos dhe po marrim masa të menjëhershme për të identifikuar këta indvidë”, shkruhet në reagim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore