Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO / E dashura e tradhtoi, futbollisti anglez i hedh rrobat nga dritarja

VIDEO / E dashura e tradhtoi, futbollisti anglez i hedh rrobat nga dritarja

Nëse ka një gjë që na bën të ndihemi mirë pas një tradhtie, është të hedhim rrobat e ish-partnerit-es nga dritarja e shtëpisë son.

Epo kjo i ka ndodhur dhe Ish-mbrojtësit tëPremier League, Greg Halford, i cili e kaloi një pjesë të së shtunës duke hedhur sendet e ish-it të tij nga një dritarja e katit të dytë të shtëpisë së tij.

38-vjeçari Halford – i cili aktualisht luan për Hashtag United të Divizionit gjysmë-pro të Isthmian League North – ndau një video në Twitter që tregonte një grumbull kutish, duke përfshirë atlete të shumta Yeezy dhe një biçikletë, mes sendeve të tjera në pjesën e përparme të vilës së tij

"Ka qenë shumë e gjatë, por më në fund po pastroj gjërat eish-it mashtruese ", shkroi Halford në videon e tij në Twitter, e cila ka mbi tre milionë shikime që nga e hëna pasdite.

Halford nuk e përmendi emrin e ish-it të tij.

Tifozët dhe shokët e skuadrës iu përgjigjën postimit në Twitter me mesazhe mbështetëse.

Craig Fagan, i cili luajti me Halfordin te Colchester United, shkroi, "Shpresoj që të jeni të gjithë mirë shok ", për të cilin Halford u përgjigj: "I gëzuar, mirë."

Njerëz të tjerë vunë re se kutitë në oborrin e përparmë të Halfordit që i përkisnin ish-it të tij dukeshin se ishin bosh. Halford ka bërë 29 paraqitje në Premier League me Reading, Sunderland dhe Wolves.

Klubi aktual i lojtarit anglez, Hashtag United, u themelua nga ylli i YouTube, Spencer Owen.

Halford është i njohur për shkathtësinë e tij në fushë, pasi ai ka luajtur një sërë pozicionesh mbrojtëse, si dhe mesfushor dhe ka luajtur si qendërsulmues urgjence.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore