Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Derbi shkakton kaos në Elbasan/ Digjet një lokal, 2 persona mbeten të plagosur (VIDEO)

Derbi shkakton kaos në Elbasan/ Digjet një lokal, 2 persona mbeten

Situatë kaotike në qytetin e Elbasanit. Vazhdojnë trazirat dhe përplasjet mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës, teksa luhet derbi i kryeqytetit.

Panorama raporton se pak minuta më parë është djegur një lokal në qendër të qytetit pranë turizmit.

Forca të shumta policie janë venë menjëherë në lëvizje për shuarjen e këtij tensioni, teksa kanë mbetur të plagosur edhe 2 persona.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore