Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Dalin pamjet, si u rrafshua me plumba dyqani i Messit nga mafiozët që e kërcënuan me jetë

VIDEO/ Dalin pamjet, si u rrafshua me plumba dyqani i Messit nga mafiozët

Dyqani që i përket familjes së Antonella Rakuzzo, gruas së Lionel Messit, ishte shënjestër e një sulmi mafioz në orët e para të së enjtes, me dy burra të panjohur që hapën zjarr të paktën 14 herë.

Në fakt, para se të largoheshin, ata lanë një shënim, të shkruar në një thes me qymyr.

“Messi, ne po të presim. (Kryebashkiaku aktual i Rosarios, Pablo) Havkin është gjithashtu një tregtar droge, ai nuk do të të mbrojë”.

Mediat argjentinase mbërritën në Rosario dhe filmuan pamjet e zonës, e cila është rrethuar nga policia. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore