Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Cristiano do të jetë kapiteni i yjeve të Arabisë Saudite... kundër Leo Messit

VIDEO/ Cristiano do të jetë kapiteni i yjeve të Arabisë

Një duel i ri po vjen mes Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos. Do të jetë e enjtja e ardhshme, më 19 janar, në Arabinë Saudite. Arsyeja? Një ndeshje miqësore mes Paris Saint Germain dhe një ekipi me yje nga dy skuadrat kryesore të Arabisë Saudite, Al-Hilal dhe Al-Nassr.

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, dje u informua se do të kishte nderin të mbante shiritin e kapitenit të asaj skuadre gjatë ndeshjes miqësore. Një mundësi e re për t'i parë këta dy kolosë futbolli bashkë në të njëjtën kohë dhe në të njëjtën fushë.

Këtë javë, ekipi parizien i PSG-së do të bëjë një turne në Lindjes së Mesme, ku pas Katarit ku do të takojë pronarët e saj, do të stacionohet për një miqësore në Arabinë Saudite.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore