Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Benzema shokon Barcelonën, hap me një gol spektakolar "El Clasico-n"

VIDEO/ Benzema shokon Barcelonën, hap me një gol spektakolar "El

Real Madrid ka zhbllokuar “El Clasicon” ndaj Barcelonës, që po luhet në Madrid

Ishte Karim Benzema që shënoi golin që çdo futbollist do ta ëndërronte në një “Klasike”.

Sulmuesi francez i Realit zhbllokoi rezultatin ndaj Barcelonës duke dërguar topin në rrjetë me një goditje spektakolare me takë.

Lucas Vazquez mori një top fantastik nga Valverde, krosoi saktë tokazi dhe kapiteni madrilen goditi me takë, duke shtangur portierin Ter Stegen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore