Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Asist më i bukur i të gjitha kohërave? Shikoni pasimin magjik të De Bryune

VIDEO/ Asist më i bukur i të gjitha kohërave? Shikoni pasimin

Kevin de Bruyne vazhdon të mbetet njëri nga mesfushorët kreativë më të mirë në botë, ndërsa ‘magjitë’ e tij me topin shihen ndeshje pas ndeshje.

Belgjika humbi para disa ditësh ndaj Anglisë me rezultatin 2-1 në ndeshjen e vlefshme për Ligën A në Ligën e Kombeve.

Golat në këtë përballje u shënuan nga Romelu Lukaku (16’) për belgët dhe Marcus Rashford dhe Mason Mount për anglezët.

Megjithatë, kjo ndeshje mund të barazohej por Yannick Carrasco nuk mundi të shtynte topin në rrjetë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore