Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

VIDEO/ Aksion spektakolar! Liverpooli nuk humb kohë, kalon në epërsi kundër Manchester United

VIDEO/ Aksion spektakolar!  Liverpooli nuk humb kohë, kalon në

FUTBOLL - Është zhbllokuar shumë shpejt supër ndeshja e javës në Premier League, mes Man United dhe Liverpoolit.

Liverpooli kaloi në epërsi  me anë të Naby Keita në minutën e pestë.

Në fakt e gjitha ishte meritë e Salah, i cili dha një top spektakolar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore