VIDEO/ 4 vite pa fituar ndaj Juves, shihni reagimin e çmendur të Tiziano Krudelit

VIDEO/ 4 vite pa fituar ndaj Juves, shihni reagimin e çmendur të

Milani kishte 4 vite që nuk fitonte ndaj Juventusit në një ndeshje direkte. Që nga viti 2016 "Zonja e Vjetër" ka dominuar totalisht.

E njëjta gjë dukej se po ndodhte edhe para dy ditësh kur bardhë-e-zinjtë po fitonin 0-2, por mjaftuan 15 minuta që Milan të shtangte me 4 gola.

Sigurisht që në këtë rast nuk mund të mungonte edhe shpërthimi i Tiziano Krudelit, një prej atyre figurave të sportit dhe medias në Itali që e përjeton më së shumti fitoren e kuqezinjëve.