Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Vëllai që më dha futbolli!”, mesazhi prekës i Ronaldos për Marcelon, pas largimit nga Reali

“Vëllai që më dha futbolli!”, mesazhi prekës i

Cristiano Ronaldo i dërgoi një mesazh emocionues ish-bashkëlojtarit të tij te Real, Marcelos, i cili u largua nga Klubi Mbretëror pas 15 vitesh.

Portugezi ka qenë gjithmonë në një marrëdhënie të shkëlqyer me mbrojtësin e majtë brazilian dhe në mesazhin e tij të lamtumirës tha:

“Më shumë se një shok skuadre, vëllai që më dha futbolli. Në fushë dhe jashtë saj, një nga yjet më të mëdhenj me të cilin kam pasur kënaqësinë të ndaj dhomat e zhveshjes”, ka shkruar Ronaldo duke i uruar fat Marselos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore