Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Vdekja e legjendës, shihni çfarë ndodh në oborrin e shtëpisë së Maradonës (FOTO)

Vdekja e legjendës, shihni çfarë ndodh në oborrin e

Futbolli sot është në zi, në moshën 60-vjeçare shuhet Diego Armando Maradona. Pas këtij lajmi mediat vendase vërshuan direkt për tek banesa e tij duke publikuar pamjet e oborrit të shtëpisë së tij.

Media “Clarin” e cila publikoi lajmin e ndarjes nga jeta të atij që cilësohet nga të gjithë si lojtari më i mirë i të gjitha kohërave. Ndërkohë kjo media ka publikuar dhe pamjet e oborrit të shtëpisë të ish-futbollistit legjendar të Napolit ku dhe nuk mungonin as ambulancat pranë shtëpisë. Maradona ndëroi jetë pas goditjes në tru që mori disa ditë më parë duke i shkaktuar arrest kardiak ditën e sotme.

Kupa e Botës me Argjentinën, 3 Copa America , UEFA League, Serie A, Kupa e Italisë, Kampion i Argjentinës, Kupa e mbretit, Kupa e Ligës së Spanjës ishin disa nga trofetë dhe arritjet e mëdha të fituara nga argjentinasi.

Vdekja e legjendës, shihni çfarë ndodh në oborrin eVdekja e legjendës, shihni çfarë ndodh në oborrin e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore