Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Sulmuesi brazilian lë nam/ Përpëlitet në tokë pas një...prekje nga arbitri (VIDEO)

Palmeiras fitoi mbrëmë Copa Libertadores përballë Flamengos duke arritur 3 tituj në historinë e klubit.

Lojtari i ndeshjes ishte padyshim, sulmuesi Deyverson. Por, ish-futbollisti i kampionatit spanjoll u bë protagonist i një prej skenave më të turpshme që janë parë ndonjëherë në futboll.

Deyverson u bë gazi i botës kur simuloi një dëmtim të rëndë në kurriz… pas një prekjeje të lehtë nga arbitri.

Arbitrit iu duk qesharake kjo lëvizje dhe po i thoshte vazhdimisht që të ngrihej nga fusha. 

Mënyra se si përpëlitej në tokë sulmuesi, të bënte të mendoje se dikush i kishte ndërhyrë shumë keq. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore