Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Uellsi bën lojën, Shqipëria krijon rastet. Mbyllet në barazim pjesa e parë

Uellsi bën lojën, Shqipëria krijon rastet. Mbyllet në

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Uellsit dhe Shqipërisë në miqësoren që po luhet në Kardif.

Vendasit qarkulluan më shumë topin, ndërsa Kuqezinjtë ishin më të saktë me kundërsulme duke rrezikuar dy herë portën e tyre.

Shqipëria po luan me formacionin 3-5-2, ndërkohë që Uellsi është me 4-4-2 pa Gareth Bejl në fushë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore