Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Çudirat nuk kanë fund! Në Katar nuk duan as fjalën “dashuri”

Çudirat nuk kanë fund! Në Katar nuk duan as fjalën

Pas polemikave për shiritin me ngjyra, në Katar, tani nuk duan as fjalën dashuri (Love).

Diçka e tillë i ka ndodhur përfaqësueses belge, pasi këta të fundit kanë prezantuar prej kohësh fanellat e tyre, ku në pjesën e pasme shkruhet “Love”.

FIFA i ka kërkuar përfaqësueses së Belgjikës ta heqë dhe të mos luaj me atë mbishkrim.

Tani mbetet për t’u parë, nëse Belgjika do ta ndryshojë diçka të tillë, ndërsa për momentin nuk ka pasur asnjë reagim nga Federata Belge e Futbollit.

Çudirat nuk kanë fund! Në Katar nuk duan as fjalën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore