Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

U sakrifikua për Ronaldon, sulmuesi pas largimit nga Al-Nassr: Në stërvitje kuptova se Messi është më i mirë se CR7

U sakrifikua për Ronaldon, sulmuesi pas largimit nga Al-Nassr: Në

Cristiano Ronaldo u bashkua pak ditë më parë me Al-Nassr, teksa vonoi regjistrimi i tij, pasi dikush nga të huajt duhej të largohej nga skuadra.

I sakrifikuari duket të jetë sulmuesi Vincent Aboubakar, i cili ka dhënë një intervistë për Mundo Deportivo, duke “shigjetuar” portugezin.

“Unë gjithmonë kam menduar se Messi ishte më i mirë se Ronaldo, dhe pas stërvitjes me të kuptova se kishte absolutisht të drejtë” – Tha ai. Vlen të theksojmë se CR7 do debutojë në Arabinë Saudite pas pak ditësh.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore