Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

U nda më modelen pas 5 vitesh të lidhur/ Ylli i futbollit anglez kërkon të dashur në aplikacionin për takime

U nda më modelen pas 5 vitesh të lidhur/ Ylli i futbollit anglez

Me famën dhe paratë që ata kanë, duhet të jetë shumë e lehtë për një futbollist që të gjejë të dashur , apo jo?

Epo mesa duket nuk qenka kështu, dhe këtë e ka provuar lojtari i klubit anglez, Chelsea, Mason Mount. Britaniku sapo ka përfunduar lidhjen e tij me modelen Kloe Ueallines-Oots, me të cilën ishte shoqëruar për 5 vitet e fundit, dhe duket se është gati për një histori të re.

U nda më modelen pas 5 vitesh të lidhur/ Ylli i futbollit anglez

Megjithatë, nëse mendoni se vajzat do ishin në radhë për të gaboheni. Duket se ka qenë e vështirë gjetja e një vajze, prandaj ai i është drejtuar aplikacioneve për takime.

Ylli i kombëtares angleze është regjistruar në një nga aplikacionet më të famshme për beqarë, “Raya”.

Mount ka publikuar në këtë aplikacion një profil ku përfshihen foto të jetës së tij si sportist e jo vetëm, mes të cilave edhe fotot para Kullës Eifel. Ai ka treguar në profilin e tij se kërkon një lidhje serioze, por me futbollin si prioritet në jetën e tij.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore