Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

U izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano Ronaldos (FOTOT)

U izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo nga sot duhet të luftojë ndaj COVID-19 ose ndajë vetkarantimit pasi është asimptomatik.

Madje ai duket mjaft në formë, pasi është shfaqur në vilën e tij luksoze 7-katëshe në Madeira, Portugali i qeshur në ballkon duke shijuar rrezet e diellit.

Duket se COVID-19 nuk ka ndikuar aspak tek Ronaldo dhe shëndeti i tij por mund të ndikojë tek forma e tij fizike edhe pse ai stërvitet shumë edhe në shtëpi në palestrën private.

U izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano Ronaldos U izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano RonaldosU izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano RonaldosU izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano RonaldosU izolua pas infektimit me COVID, dalin pamjet e para të Cristiano Ronaldos

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore