Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, CR7 habit me gjestin human

Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, CR7 habit me

Cristiano Ronaldo thuhet se ka ofruar të paguajë për dëmet e shkaktuara kur një nga truprojat e tij u përplas me një pronë në Mallorca.

Duke ecur Bugatti Veyron e tij, i cili ka më shumë se 1000 kuaj fuqi, një nga truprojat e yllit portugez u përfshi në një aksident në Sa Coma.

Tani, “The Sun” po raporton se sulmuesi i Manchester United ka ofruar të mbulojë shpenzimet. Ata kanë raportuar se pronari i pronës ka bërë një vizitë në shtëpinë e vetë Cristianos dhe futbollisti i është ofruar të paguajë dëmin e shkaktuar.


Gjithashtu mendohet se vetë Cristiano ka qenë dëshmitar i aksidentit. Sipas “Ultima Hora”, përplasja ka ndodhur rreth orës 11:00 në Calle Alzina, pranë spitalit Joan March.

Burime policore dhe dëshmitarë kanë thënë se shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe e ka dërguar atë duke u përplasur në një pronë në Sa Coma.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore