Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tronditet Reali, para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç infektohet nga Covid, humb dhe El Clasico

Tronditet Reali, para ndeshjes me Liverpool, lojtari kyç infektohet nga

Real Madrid do të duhet të përballet me Liverpoolin në ndeshjen e parë të çerekfinales së tyre të Ligës së Kampionëve të martën në mbrëmje pa Raphael Varane, i cili ka dalë pozitiv për COVID-19.

Duke qenë se Sergio Ramos është tashmë i dëmtuar, kjo është një dhimbje koke e mëtejshme për Zinedine Zidane.

Varane, i cili tashmë po izolon dhe po zbaton masat e nevojshme shëndetësore, do të jetë gjithashtu i padisponueshëm për Clasico të Shtunën kundër Barcelona në Estadio Alfredo Di Stefano dhe ndeshjen e dytë kundër Liverpool në Anfield të Mërkurën, 14 Prill.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore