Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Triumfon notarja shqiptare, 3 medalje dhe 3 rekorde kombëtare në Bullgari

Triumfon notarja shqiptare, 3 medalje dhe 3 rekorde kombëtare  në

Notarja shqiptare Nikol Merizaj ka përfunduar “Bulgaria Open Team Championship” me 3 medalje dhe 3 rekorde kombëtare, në garat 50 m delfin (28.17), 100 m delfin (1.03.38) dhe 100 m stil i lirë (57.75).

Në rrjetet sociale, Merizaj ia dedikoi medaljet gjyshit të saj, që ka ndërruar jetë para 6 muajsh.

“Në prag të 6-mujorit të ndarjes nga jeta të gjyshit tim, u mundova t’i bëja një dhuratë të vogël, e cila do të vazhdojë për shumë gjatë. Falenderoj të gjithë për suportin dhe ndihmën që më jepni në rrugëtimin tim të vështirë, por të bukur”, shkruan Nikol Merizaj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore