Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Trajneri Zidane përjashton yllin e Real Madrid nga Champions League

Trajneri Zidane përjashton yllin e Real Madrid nga Champions League

Aventura e Gareth Bale në Madrid duket se është në fund. Ylli uellsian, në fakt, nuk është grumbulluar nga trajneri Zidane për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Champions League kundër Manchester City-t.

Bale nuk është grumbulluar as për ndeshjen e fundit të La Liga-s kundër Legane-s dhe nuk luan me Real-in që nga sfida e 24 qershorit kundër Mallorca-s, që mund të ketë qenë ndeshja e tij e fundit me Los Blancos.

Zidane ka publikuar listën e 24 të grumbulluarve, duke përfshirë edhe kapitenin Sergio Ramos, i cili është i skualifikuar.

Portierë: Thibaut Courtois, Alphonse Areola, Diego Altube. Mbrojtës: Dani Carvajal, Eder Militao, Sergio Ramos, Raphael Varane, Nacho, Marcelo, Ferland Mendy, Javi Hernandez. Mesfushorë: Toni Kroos, Luka Modric, Casemiro, Fede Valverde, Isco. Sulmues: Eden Hazard, Karim Benzema, Lucas Vazquez, Luka Jovic, Marco Asensio, Brahim Diaz, Vinicius, Rodrygo

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore