Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simone, del pozitiv me Coronavirus

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simone, del pozitiv me Coronavirus

Atletico Madrid ka dhënë një lajm të keq në mbrëmjen e djeshme. Numri një i stolit të madrilenëve është prekur nga COVID-19 dhe diçka të tillë e ka konfirmuar dhe klubi spanjoll përmes një deklarate zyrtare.

“Ekipi i parë, stafi teknik bënë testin e COVID-19 ditën e premte sapo u kthyen nga Los Angelos dhe nga rezultatet një anëtar doli pozitiv. Trajneri Diego Simeone ka rezultuar pozitiv. Tekniku nuk shfaqte asnjë simptomë, ndërsa tani është i izoluar në shtëpi”, – thuhet në deklaratë.

“El Cholo” me shumë mundësi nuk do të humbasë asnjë ndeshje, pasi sfida e parë e tyre në kampionat do të jetë më 27 shator kundër Granadas. Mbetet për t’u parë se si do të jetë gjendja e tij.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore