Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Trajneri grek i Florian Markut meriton duartrokitje, nuk e lë flamurin shqiptar që të valvitet me kokën poshtë

Trajneri grek i Florian Markut meriton duartrokitje, nuk e lë flamurin

Florian Marku arriti që të mposhte edhe Luiseton në Wembley me shifrat 78-75, duke qenë i pamposhtur dhe rritur shifrën e fitoreve të marra.

Ashtu si edhe ndaj Prodan, gjithçka do të vendosej nga vendimi i gjyqtarëve. Një tjetër ngjashmëri nga ndeshja e fundit ishte edhe me sjelljen e trajnerit grek, Georges Armagos.

Pas përballje kundër Prodan, Armagos do të kujdesej që flamuri shqiptar të mos binte nga shpatullat e Markut. Ndërsa pas fitores ndaj Luiseto, Armagos i bëri thirrje boksierit shqiptar se e kishte kthyer flamurin gabim, për ta ndihmuar që shqiponja të mos ishte me kokën poshtë. /Sport Ekspres/

Trajneri grek i Florian Markut meriton duartrokitje, nuk e lë flamurin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore