Trajneri aktivizon djalin e tij në minutën e 87-të/ 2 minuta më vonë ndodh e pabesueshmja (Video)

Trajneri aktivizon djalin e tij në minutën e 87-të/ 2 minuta

Një moment i paharrueshëm do të jetë për Sergio Conceicao-n e shtuna në mbrëmje.

Legjenda e Portugalisë e ka festuar si i çmendur fitoren 3-2 të skuadrës së tij ndaj Estoril, pasi pjesa e parë është mbyllur 2-0 në favor të vendasve.

Një fitore që është bërë akoma më e ëmbël nga goli i fitores i shënuar në minutën e 89-ën nga djali i tij Francisco, i aktivizuar nga Conceicao vetëm dy minuta më parë.

Tri pikë shumë të rëndësishme për bardheblutë, që tani kryesojnë renditjen e kampionatit portugez me një avantazh prej 3 pikësh ndaj Sporting-ut.