Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tragjike/ Futbolli ukrainas në lot, Covid-19 hidhëron kombëtaren

Tragjike/ Futbolli ukrainas në lot, Covid-19 hidhëron kombëtaren

Federata kombëtare e futbollit të Ukrainës ka dhënë lajmin tragjik.

Futbolli ukrainas vajton për vdekjen e Anton Hudaev, mjekut të ekipit kombëtar të futbollit dhe të ekipit të Metalist Kharkiv, vetëm 48 vjeç.

Një ndarje e parakohshme nga jeta për shkak të koronavirus vdekjeprurës që ka shkaktuar rreth 65 mijë infeksione dhe pothuajse 2 mijë vdekje në Ukrainë.

Një shënim zyrtar njofton zhdukjen e Hudaev dhe ngushëllimet e gjithë lëvizjes së futbollit të Ukrainës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore