Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tragjedi për Insigne-n, futbollisti italian përjeton humbjen e madhe në familje

Tragjedi për Insigne-n, futbollisti italian përjeton humbjen e madhe

Ish-sulmuesi i Napolit e nisi aventurën e tij në Toronto duke shënuar 6 gola dhe 2 asistime në vetëm 10 ndeshje.

Dukej sikur Insigne do të kapte majat në ekipin e tij të ri, por në fakt nuk ndodhi kështu pasi Insigne po përjeton probleme të mëdha personale në familjen e tij.

Nuk dihej cila ishte arsyeja, por në orët e fundit është zbuluar gjithçka se përse ish-kapiteni i Napolit u ndal. Familja e tij po përjeton një moment të vështirë pasi bashkëshortja e tij, Jenny Darone, e cila ka qenë shtatëzënë në muajin e gjashtë, ka humbur fëmijën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore