Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Topi i Artë” për femra/ Çmimin e merr kapitenja e Barcelonës

“Topi i Artë” për femra/ Çmimin e merr kapitenja e

Alexia Putellas është fituese e “Topit të Artë” për femra. Mesfushorja me tipare sulmuese mban shiritin e kapitenes te Barcelona.

Ajo është pjesë e rëndësishme e kombëtares së Spanjës dhe sezonin e fundit ka fituar Champions League për femra.

27-vjeçarja është pjesë e Barcelonës që prej vitit 2012 dhe ka shënuar plot 151 gola për katalanasit. Putellas është e para spanjolle që e merr “Topin e Artë”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore