Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Tirana Kampion”, kryeqyteti vishet bardheblu për festën e madhe (FOTO)

“Tirana Kampion”,  kryeqyteti vishet bardheblu për festën

“Tirana Kampion”, janë banderolat e shumta që janë varur nëpër kryeqytet por jo vetëm.

Ndërkohë për ceremoninë e sotme që do zhvillohet pas ndeshjes Tirana-Byli, Federata e Futbollit insiston se është kujdesur dhe ka marrë masa që fituesve të trofeve t’u rezervohet ceremoni sa më dinjitoze dhe të respektohen siç u takon.

Por njëkohësisht është fokusuar edhe te zbatimi i protokollit shëndetësor të miratuar nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale me qëllim parandalimin e përhapjes së virusit.

 

“Tirana Kampion”,  kryeqyteti vishet bardheblu për festën

“Tirana Kampion”,  kryeqyteti vishet bardheblu për festën

“Tirana Kampion”,  kryeqyteti vishet bardheblu për festën

“Tirana Kampion”,  kryeqyteti vishet bardheblu për festën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore