Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tifozët vendas e gjuajnë me gota birre, ja sesi reagon Haaland (VIDEO)

Tifozët vendas e gjuajnë me gota birre, ja sesi reagon Haaland (VIDEO)

Pas fitore 3-4 të Dortmundit ndaj Leverkusen, Haaland i cili relizoi dy gola në këtë sfidë u sulmua nga tifozët e Leverkusen.

21-vjeçari nuk ndejti pa reaguar dhe në vend të kësaj u tall me mbështetësit vendas duke pretenduar se pinte nga një prej gotave me birrë që kishin rënë te këmbët e tij.

Haaland tashmë ka shënuar pesë gola dhe katër asistime në katër ndeshje deri më tani këtë sezon në Bundesliga.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore