Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tifozët e Liverpool kritikojnë Wijnaldum, nuk lëvizi fare në golin e tretë të Real Madrid (VIDEO)

Tifozët e Liverpool kritikojnë Wijnaldum, nuk lëvizi fare në

Tifozët kanë kritikuar Georginio Wijnaldum, pasi kapiteni i Liverpoolit duket se nuk reagoi fare te goli i tretë i shënuar nga Real Madridi të martën në mbrëmje.

Shpresat e Liverpoolit për t’u bërë kampione e Evropës për herë të shtatë morën një goditje të madhe në ndeshjen e parë të çerekfinales së tyre, pasi Reali i mposhti 3-1 në Estadio Alfredo Di Stefano.

Skuadra e Jurgen Klopp u tregua e dobët në pjesën e parë dhe shkoi në pushim me disavantazh 2-0.

Ata u përmirësuan në pjesën e dytë duke shënuar shpejt një gol pas pushimit, por loja e tyre ra përsëri dhe pranuan një gol të tretë.

Tifozët ishin ata të cilët kritikuar mesfushorin holandez për mos-reagim, pasi sipas tyre ai qëndroi në vend dhe nuk bëri asgjë të pengonte apo mos lejonte brazilianin të godiste topin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore