Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Thiago Silva rrezikon shumë/ Përplaset me shtyllën teksa shpëtoi portën nga goli i sigurtë (VIDEO)

Thiago Silva rrezikon shumë/ Përplaset me shtyllën teksa

Ndeshje pa asnjë moment pushimi ajo mes Chelsea dhe Juventusit. Morata iu afrua barazimit pas golit të Chalobah në minutën e 25′.

Morata kishte shansin dhe madje ia kaloi sipër edhe portierit, por ndodhi befasia!

Gjest i madh atletik nga Thiago Silva i cili shpëtoi skuadrën e tij nga 1-1.

Mbrojtësi i Chelsea-t goditi shtyllën duke rrezikuar jashtëzakonisht shumë në atë moment por edhe duke larguar një top që do të përfundonte në rrjetë…

Braziliani u ngrit sërish pasi u trajtua nga stafi mjekësor edhe pse duket se po shtrëngon dhëmbët dhe nuk është mirë.

Sakaq, Tuchel detyrohet të zëvendësojë Kante që nuk ia del dot më dhe ngre flamurin e bardhë. Në vend të tij Loftus-Cheek.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore