Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Tevez i çudit të gjithë: Messin nuk e kam uruar, kam parë pak ndeshje të Botërorit, më pëlqente Franca

Tevez i çudit të gjithë: Messin nuk e kam uruar, kam parë

Argjentina ia doli të fitojë Botërorin e Katarit, duke u rikthyer te ky trofe pas shumë vitesh mungesë. Ish-sulmuesi i kësaj skuadre, Carlitos Tevez i ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij, teksa shprehet se nuk ka uruar ende Messin dhe se ka parë shumë pak ndeshje të këtij kompeticioni.

“Botërorin e kam ndjekur shumë pak. Kam ndjekur shpesh Francën, që kishte një ekip të mirë. Messit nuk i kam shkruar ende, pasi telefoni i tij ka shpërthyer nga mesazhet e shumta. Megjithatë më mjafton fakti që fëmijët e mi u bënë të lumtur nga golat e tij” – Tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore