Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Telefonova Real Madrid dhe më dhanë këshillën e duhur”/ Përgjigjia epike e Guardiolës për përmbysjen e City-t në 5 minuta

“Telefonova Real Madrid dhe më dhanë këshillën e

Manchester City bëri një përmbysje sensacionale ndaj Aston Villa-s për të fituar titullin kampion të Premier League.

Trajneri i The Citizens, vlerësoi veten dhe lojtarët duke thënë se ata janë legjenda dhe do të mbahen mend gjatë nga tifozët.

Pavarësisht dështimit në Champions League, Manchester City e përfundoi kampionatin duke dominuar futbollin anglez, që nga ardhja e trajnerit katalanas.

“Ne jemi legjenda dhe do të mbahemi mend gjatë. Ky grup lojtarësh do të jenë të përjetshëm për klubin. Duhet ta kuptojmë se sa e rëndësishme është e gjitha kjo. Rëndësia e fitores tonë matet me kundërshtarin që kemi. Nuk kam parë kurrë një ekip kaq të fortë sa Liverpool në jetën time,” tha Pep.

Ndërsa për faktin që Citizens po vuanin një humbje 0-2 e për 5 minuta kthyen rezultatin në 3-2, Guardiola nuk ngurroi të bënte një ironi.

“Telefonova ata të Real Madrid dhe më dhanë një këshillë shumë të mirë,” tha trajneri katalanas.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore