Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Telashe pa fund/ Kombëtarja humbet edhe Klaus Gjasulën, dyshohet pozitiv me Covid-19

Telashe pa fund/ Kombëtarja humbet edhe Klaus Gjasulën, dyshohet

Dëmtimet dhe koronavirusi i kanë dhënë një goditje të rëndë Kombëtares shqiptare në prag të ndeshjes me Poloninë.

Pas Hoxhallarit dhe Cikalleshit, dyshohet se edhe mesfushori Klaus Gjasula është infektuar me Covid-19 dhe do të mungojë në ndeshjen ndaj Polonisë.

Ndërsa Gjimshti për shkak të dëmtimit dhe Cekiçi për arsye të kartonave të verdhë nuk do të jenë në dispozicion të trajnerit Reja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore