Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Të kuruar deri në detaje! Ronaldo mbrohet nga vëllezërit që shërbyen në forcat speciale në Afganistan (Foto)

Të kuruar deri në detaje! Ronaldo mbrohet nga vëllezërit

Sport- Shpesh truprojat e personazheve publikë, të bëhen të njohur për shkak të fizikut të tyre. Kesaj radhe paparacët kanë kapur truprojat e Cistiano Ronaldos, i cila ka punësuar dy vëllezër të cilët kanë shërbyer në forcat special në Afganistan.

Ata u shfaqën në krah të Ronaldos në shtator të këtij viti, pak para se futbollisti portugez të përgatitej të udhëtonte drejt Zvicrës për një ndeshje të Ligës së Kampioneve.

Ngjashmëria identike e Sergio dhe Jorge Ramalheiro ka ngjallur kuriozitet në rrjet, ndërsa mediat portugeze kanë zbuluar se ata kanë edhe një vëlla tjetër dhe janë trinjakë.

Ajo që ka nxitur më shumë komentet, është stili në të veshur i binjakëve, të cilët shfaqen vazhdimisht të kuruar dhe në formë

Të kuruar deri në detaje! Ronaldo mbrohet nga vëllezërit

Të kuruar deri në detaje! Ronaldo mbrohet nga vëllezërit

Të kuruar deri në detaje! Ronaldo mbrohet nga vëllezërit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore