Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Të dy të papunë/ Pirlo dhe Conte kalojnë bashkë pushimet në Ibiza

Të dy të papunë/ Pirlo dhe Conte kalojnë bashkë

Verë dhe mall për detin. Aq më tepër nëse është një sezon i gjatë dhe intensive, me një titull të fituar me Interin, ose dy trofe, Kupa e Italisë dhe Supërkupën me Juventusin.

Ky është rasti i Antonio Contes dhe Andrea Pirlos. Tashmë dy të papunë, po kalojnë momente relaksi në plazhin e Ibizas me familjet e tyre.

Të dy trajnerët italianë nuk i kanë shpëtuar paparacëve teksa po pushojnë këto kohë me zonjat e tyre, por me mendjen tek klubi i tyre që mund të ulen në këtë verë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore