Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Të duam”/ Futbollisti i Kombëtares baba për herë të dytë, zbulon emrin e vajzës

“Të duam”/ Futbollisti i Kombëtares baba për

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka sot është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Maleya.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare përmes një postimi në rrjetin social Instagram. “Jemi më se të bekuar, Të duam Maleya, 23.07.2022”, shkroi ai krah fotos së vogëlushes së porsalindur.  Çifti janë po ashtu prindër të një djali 2 vjeç.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore