Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Tani jam Goku, më thirrni kështu”/ Çudit ish-lojtari i Barcelonës për ndryshimin e emrit

“Tani jam Goku, më thirrni kështu”/ Çudit

Ish-lojtari i Manchester City-t dhe Barcelona B, Joan Roman ka njoftuar se ka ndryshuar emrin e tij në personazhin e njohur të filmave të animuar, Goku.

Lojtari 27-vjeçar që aktualisht luan te skuadra në ligën e dytë polake, Miedz Legnica, ka kërkuar nga tifozët dhe mediat që të respektohet vendimi i tij për emrin e ri.

“Jam falënderues për atë që kam jetuar si Joan, për të gjitha gjërat pozitive që kisha, por tani jam Goku”, ka shkruar ai në Instagramin e tij.

“Unë vetëm kërkoj tani që të respektohet emri im i ri. Gjithmonë në lëvizje, gjithmonë përpara”, ka shkruar ai më tej.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore