Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Talenti i Juventusit "i përgjërohet" Ibrahimovic: Kthehu te Suedia o idhulli im!

Talenti i Juventusit "i përgjërohet" Ibrahimovic: Kthehu te

Dejan Kulusevski i telefonon Zlatan Ibrahimovic dhe bën thirrje për kthimin e tij në ekipin kombëtar.

Sulmuesi suedez i Juventusit foli për Sky Sport pas fitores kundër Sassuolo:

“Ne shkruajmë pak por kemi dëgjuar. Ai është një idhull për mua, mendoj për të gjithë lojtarët suedezë.

Ajo që ai bën nuk është bërë nga askush në botë. Shpresoj shumë që ai të kthehet për Kampionatin Evropian. Do të ishte mirë për të gjithë Suedinë. Kthehu, Ibra!”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore