Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Superndeshja sot në mbrëmje, zbulohen formacionet zyrtare Sampdoria-Milan

Superndeshja sot në mbrëmje, zbulohen formacionet zyrtare

Milan do të ndeshet sot në mbrëmje ndaj Sampdorias në fushën e këtyre të fundit.

Kampionët në fuqi vijnë nga një fitore në derbi ndaj Interit në kampionat dhe nga një barazim me Salzburgun në Champions.

Pioli nuk ka bërë shumë eksperimente me formacionin titullar dhe pret sot një fitore të ekipit.

Formacioni zyrtar:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore