Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Suarez mund t'i bashkohet tek Juventusi, Chielini tregon vuajtjet nga dëmtimi

Suarez mund t'i bashkohet tek Juventusi, Chielini tregon vuajtjet nga

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka folur pas rikthimit total në fushë në një intervistë për “Sky Sport”. Ai tregon vuajtjet që ka kaluar gjatë sezonit të kaluar gjatë kohës që ishte i dëmtuar.

“Ishte një vit i vështirë në aspektin personal dhe shpresoj që marrëdhënia ime me dëmtimet të ketë mbaruar. Ajo që shpresoj për sezonin e ri është që të jem i gatshëm të ndihmoj ekipin tim dhe të mos të dëmtohem. Do të jetë një kampionat i vëshitrë dhe i çuditshëm, pasi ende ka pasoja nga karantina e disa muajve më parë.

“Gjithsesi ne jemi në një formë të shkëlqyer dhe mezi po presim që të fillojmë kampionatin. Suarez? Pirlo i tha të gjitha, kështu që unë nuk kam asgjë për të shtuar”, – e mbyll Chiellini.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore