Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Sportistët më të kërkuar në botë: askush si afrohet Ronaldo-s, por ka surpriza...

Sportistët më të kërkuar në botë: askush si

Yjet e sportit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut për atë që bëjnë në sportet e tyre respektive, por edhe jashtë sportit të tyre.

Tërheqja ndaj tyre është shumë e madhe dhe konfirmimi i radhës ka ardhur nga renditja e publikuar nga e përditshmja angleze Mirror në lidhje me yjet e sportit më të kërkuar në internet.

10) Conor McGregor: 3,1 milionë kërkime në muaj; 9) Aaron Rodgers: 3,7 milionë kërkime në muaj; 8) Max Verstappen: 3,8 milionë kërkime në muaj;

7) Lewis Hamilton: 3,9 milionë kërkime në muaj; 6) Tom Brady: 4,3 milionë kërkime në muaj; 5) Lionel Messi: 4,5 milionë kërkime në muaj;

4) LeBron James: 5,3 milionë kërkime në muaj; 3) Neymar: 5,8 milionë kërkime në muaj; 2) Ryan Ramczyk: 6,1 milionë kërkime në muaj; 1) Cristiano Ronaldo: 11 milionë kërkime në muaj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore